Gwarancja utrzymania Wpisu z Linkiem przez Rok za 12 zł

Wpisz adres Twojej strony www:
Gooru.pl - Twój katalog stron

Wyszukiwanie dla detoks: 10 wyników

Herbatki na odchudzanie - slim-system.pl Zobacz Naszą Ofertę >>
Nasza propozycja to zioła na odchudzanie, które zostały dobrane przez najlepszych specjalistów. Dzięki takiej herbacie już od samego rana rozpoczniecie detoks, który pozwoli Wam oczyścić swój organizm. Dzięki regularnemu piciu takiej herbaty zahamujecie swój apetyt i nie będziecie już mieli problemu z wiecznym podjadaniem.
https://slim-system.pl/ | Dodana 2018-03-08 15:31:36  
Leczenie uzależnień, depresji, alkoholizm, narkomania - Klinika MEDOX Zobacz Naszą Ofertę >>Strona Nieaktywna
Stworzyliśmy zespół doświadczonych klinicystów, każdy z nas ma wieloletni staż w wiodących publicznych placówkach służby zdrowia. Za cel stawiamy sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta i wybranie optymalnej formy terapii. Podstawowa oferta Kliniki obejmuje leczenie stacjonarne : detoksykację osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, leków, pięciotygodniowego programu terapeutycznego dla osób uzależnionych.
http://medox.org.pl | Dodana 2010-04-16 12:55:56  


SONO MED Zobacz Naszą Ofertę >>Strona Nieaktywna
Klinika leczenia nałogów SONO MED (NZOZ) oferuje wsparcie osobom dotkniętym alkoholizmem i narkomanią. Stosujemy metody farmakologiczne (naltrekson, disulfiram), detoksykację oraz terapię. Pacjentów otaczamy zrozumieniem i troską. Warszawa i okolice (dojazd do pacjenta).
http://www.leczenieuzaleznienia.pl | Dodana 2013-09-19 01:21:55  


Leczenie Alkoholizmu - Prywatny Ośrodek Zobacz Naszą Ofertę >>Strona Nieaktywna
Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu i innych uzależnień. Nowoczesna psychoterapia uzależnień w systemie stacjonarnym, dziennym, a także ambulatoryjnym. Leczenie alkoholizmu w naszym ośrodku jest skuteczne, ponieważ jest prowadzone pod nadzorem dyplomowanych specjalistów psychiatrii, terapeutów uzależnień i psychologów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie detoksykacji organizmu.
http://leczeniealkoholizmu.com/ | Dodana 2012-08-17 00:19:11  


Ośrodek detoksykacji i psychoterapii uzależnień Zobacz Naszą Ofertę >>Strona Nieaktywna
Ośrodek detoksykacji i psychoterapii uzależnień. Leczymy w systemie ambulatoryjnym i całodobowym uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu, jedzenia i internetu. Ośrodek zatrudnia zespół terapeutów z wieloletnim doświadczeniem w kraju i za granicą. gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość
http://alternatywa.net.pl | Dodana 2006-06-15 01:10:43  


LIVER Aid - pomoc wątrobie w detoksykacji i regeneracji Zobacz Naszą Ofertę >>Strona Nieaktywna
LIVER AID wspomagające prawidłowe funkcjonowanie wątroby. CHOROBY: wirusowe zapalenie wątroby, markość wątroby, żółtaczka, kamienie żołciowe, bilirubina, zatrucie ciążowe wątroby.
http://www.faceci.com.pl/liver_aid.html | Dodana 2005-08-20 14:13:52  


L'ALBA VITA MEDYCYNA NATURALNA, eliminacja przyczyn zaburzeń zdrowotnych, hydrokolonoterapia, detox, profilaktyka zdrowia, prz Zobacz Naszą Ofertę >>Strona Nieaktywna
Diagnostyka całego organizmu (krwi),odchudzanie, terapie (antystresowe, antydepresyjne, posttraumatyczne, manualne kręgosłupa), masaże, zabiegi detoksykujące, odczulanie, alergie, testy(nietolerancja pokarmowa i toksyczna), rehabilitacja, oszczyszczanie aury-egzorcyzmy, medycyna tybetańska, akupunktura.
http://www.lalbavita.com.pl | Dodana 2007-05-22 15:49:59  


Revital-medica leczenie uzależnień alkoholowych Zobacz Naszą Ofertę >>Strona Nieaktywna
Prywatny Ośrodek Detoksykacji REVITAL-MEDICA zajmuje się leczeniem alkoholowych zespołów abstynencyjnych oraz po substancjach psychoaktywnych.
http://www.detoksykacja.com.pl/ | Dodana 2005-08-07 04:05:34  


Odtruwanie (Detox) poalkoholowe w Częstochowie i na śląsku  Zobacz Naszą Ofertę >>Strona Nieaktywna
Odtruwanie (Detox) poalkoholowe w Częstochowie i na śląsku stosujemy esperal, zapewniamy dyskrecję odtruwamy w miastach Częstochowa Myszków Kłobuck. Zadzwoń + 48 793 778 007; Całodobowa pomoc detoksykacyjna Jeśli masz problem alkoholowy, nie zwlekaj, zdecyduj się na pomoc specjalisty! Staramy się, żeby samopoczucie naszych pacjentów w trakcie jak i po odtruciu było jak najlepsze.
http://www.odtruwanie-poalkoholowe.pl/ | Dodana 2012-08-02 18:44:01  


Ośrodek Detoksykacji Alkoholowej - MEDICA Zobacz Naszą Ofertę >>Strona Nieaktywna
Ośrodek leczenia zespołów abstynencyjnych alkoholowych i po substancjach psychoaktywnych
http://www.detoksykacja.pl | Dodana 2006-12-22 22:53:48