Gooru.pl - Twój katalog stron

Wyszukiwanie dla detoks: 9 wyników

Leczenie uzależnień, depresji, alkoholizm, narkomania - Klinika MEDOX Zobacz Naszą Ofertę >>Strona Nieaktywna
Stworzyliśmy zespół doświadczonych klinicystów, każdy z nas ma wieloletni staż w wiodących publicznych placówkach służby zdrowia. Za cel stawiamy sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta i wybranie optymalnej formy terapii. Podstawowa oferta Kliniki obejmuje leczenie stacjonarne : detoksykację osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, leków, pięciotygodniowego programu terapeutycznego dla osób uzależnionych.
http://medox.org.pl | Dodana 2010-04-16 12:55:56  Aktywuj Wpis >>
SONO MED Zobacz Naszą Ofertę >>Strona Nieaktywna
Klinika leczenia nałogów SONO MED (NZOZ) oferuje wsparcie osobom dotkniętym alkoholizmem i narkomanią. Stosujemy metody farmakologiczne (naltrekson, disulfiram), detoksykację oraz terapię. Pacjentów otaczamy zrozumieniem i troską. Warszawa i okolice (dojazd do pacjenta).
http://www.leczenieuzaleznienia.pl | Dodana 2013-09-19 01:21:55  Aktywuj Wpis >>
Leczenie Alkoholizmu - Prywatny Ośrodek Zobacz Naszą Ofertę >>Strona Nieaktywna
Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu i innych uzależnień. Nowoczesna psychoterapia uzależnień w systemie stacjonarnym, dziennym, a także ambulatoryjnym. Leczenie alkoholizmu w naszym ośrodku jest skuteczne, ponieważ jest prowadzone pod nadzorem dyplomowanych specjalistów psychiatrii, terapeutów uzależnień i psychologów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie detoksykacji organizmu.
http://leczeniealkoholizmu.com/ | Dodana 2012-08-17 00:19:11  Aktywuj Wpis >>
Ośrodek detoksykacji i psychoterapii uzależnień Zobacz Naszą Ofertę >>Strona Nieaktywna
Ośrodek detoksykacji i psychoterapii uzależnień. Leczymy w systemie ambulatoryjnym i całodobowym uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu, jedzenia i internetu. Ośrodek zatrudnia zespół terapeutów z wieloletnim doświadczeniem w kraju i za granicą. gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość
http://alternatywa.net.pl | Dodana 2006-06-15 01:10:43  Aktywuj Wpis >>
LIVER Aid - pomoc wątrobie w detoksykacji i regeneracji Zobacz Naszą Ofertę >>Strona Nieaktywna
LIVER AID wspomagające prawidłowe funkcjonowanie wątroby. CHOROBY: wirusowe zapalenie wątroby, markość wątroby, żółtaczka, kamienie żołciowe, bilirubina, zatrucie ciążowe wątroby.
http://www.faceci.com.pl/liver_aid.html | Dodana 2005-08-20 14:13:52  Aktywuj Wpis >>
L'ALBA VITA MEDYCYNA NATURALNA, eliminacja przyczyn zaburzeń zdrowotnych, hydrokolonoterapia, detox, profilaktyka zdrowia, prz Zobacz Naszą Ofertę >>Strona Nieaktywna
Diagnostyka całego organizmu (krwi),odchudzanie, terapie (antystresowe, antydepresyjne, posttraumatyczne, manualne kręgosłupa), masaże, zabiegi detoksykujące, odczulanie, alergie, testy(nietolerancja pokarmowa i toksyczna), rehabilitacja, oszczyszczanie aury-egzorcyzmy, medycyna tybetańska, akupunktura.
http://www.lalbavita.com.pl | Dodana 2007-05-22 15:49:59  Aktywuj Wpis >>
Revital-medica leczenie uzależnień alkoholowych Zobacz Naszą Ofertę >>Strona Nieaktywna
Prywatny Ośrodek Detoksykacji REVITAL-MEDICA zajmuje się leczeniem alkoholowych zespołów abstynencyjnych oraz po substancjach psychoaktywnych.
http://www.detoksykacja.com.pl/ | Dodana 2005-08-07 04:05:34  Aktywuj Wpis >>
Odtruwanie (Detox) poalkoholowe w Częstochowie i na śląsku  Zobacz Naszą Ofertę >>Strona Nieaktywna
Odtruwanie (Detox) poalkoholowe w Częstochowie i na śląsku stosujemy esperal, zapewniamy dyskrecję odtruwamy w miastach Częstochowa Myszków Kłobuck. Zadzwoń + 48 793 778 007; Całodobowa pomoc detoksykacyjna Jeśli masz problem alkoholowy, nie zwlekaj, zdecyduj się na pomoc specjalisty! Staramy się, żeby samopoczucie naszych pacjentów w trakcie jak i po odtruciu było jak najlepsze.
http://www.odtruwanie-poalkoholowe.pl/ | Dodana 2012-08-02 18:44:01  Aktywuj Wpis >>
Ośrodek Detoksykacji Alkoholowej - MEDICA Zobacz Naszą Ofertę >>Strona Nieaktywna
Ośrodek leczenia zespołów abstynencyjnych alkoholowych i po substancjach psychoaktywnych
http://www.detoksykacja.pl | Dodana 2006-12-22 22:53:48  Aktywuj Wpis >>